Rory McIlroy, ktorá včas uskutočňuje titul Bet365 a FedEx Cup

Identita človeka, ktorý chce zastaviť sprievod Dustin Johnson k poháru FedEx Cupu a $ 10 miliónov, je fascinujúcejšie než skutočnosť, že na prvom mieste nastala bitka. Rory McIlroy je tretie kolo 66 v Tour Championship, v kombinácii s nepredvídaným neskoro klopýtka Johnson, vytvoril vzrušujúce finále na okraji Atlanta. McIlroy bude nárokovať FedEx Cup, ak on vyhrá a Bet365 tady Johnson skončí v podielu sekundy alebo horšieho. Dokonca aj miesto pre McIlroyho môže získať súhrnnú cenu, ak Johnson kapituluje úplne cez 18 jamiek. Zatiaľ Johnson a Kevin Chappell viedli Tour Championship na ôsmich pod partie s McIlroym len dvaja.Prvok intrik bol poskytnutý Johnsonovým dvojitým bogejom na 17. jamke jeho tretieho kola, rovnako ako hrozil rýchlosťou od poľa. Ian Poulter: “Nevzdám sa duchu – stále mám pár Ryder Cups in me ‘Prečítajte si viac

“Tento týždeň je všetko o tom, že obmedzujete svoje chyby,” povedal McIlroy. “Ja som to neurobil v prvých dvoch dňoch, ale dnes som to urobil. Nemal som bogey. Nemusíte tu Bet365 robiť veľa birdiov, aby ste cítili, že ste si pracovali cez pole. Štyri birdiy, žiadne bogey, to tu bude pracovať.

“Bude to bližšie k tomu, čo potrebujem. Musím ísť von a hrať veľmi podobné, ak nie lepšie kolo golfu zajtra, aby som mal šancu.Myslím, že v prvom rade sa musím pokúsiť vyhrať tento golfový turnaj a všetko, čo sa stane potom, čo sa to stane. Bolo by skvelé, keby som sa pokúsil o víťazstvo v turnaji, a ak by sa čipy dostali na cestu, tak to bude. ”

Samozrejme, existuje širšia otázka. Diskusia o Ryderovom pohári, Bet365 ktorá je už len niekoľko dní, zostáva popredná. McIlroy a Johnson sa budú považovať za kľúčových hráčov v nepriateľských tímoch.

V piatok kapitán USA Davis Love III trval na tom, že predsedá “najlepšiemu golfovému tímu, možno aj kedy sa zhromaždil”. McIlroy na sebe odpovedal: “Myslím, že”, či to znamená či nie je materiálom pre nástenné skrine pre Európu. McIlroy dodal: “Pozri, je to skvelý tím. Majú tam veľa veľmi talentovaných hráčov. Oni sú zjavne celkom istí.Takže viete, je to na nás, aby sme tam šli a snažili sa prekonať šance. ”

Johnsonova sobota 69 bola zlepšená jednou Chappellom. Bubba Watsonová bola medzi tými, ktorí zápasili s McIlroym 66, najnižšou časťou dňa, aby sa katapultoval do Bet365 podielu na štrnástom mieste. Phil Mickelson podpísal na 69, čo dokázalo ďalšie zlepšenie po otvorení kolies 74 a 72.

read more: Bet365 stávková kancelária