Будућност Џеки Мекнамаре из Јорк Ситија још увек је нејасна након ремија са Браинтрее-ем

Јорк је узео необичан корак издавања саопштења након пораза од 6-1 од Гуиселеија у уторак наводећи да ће МцНамара дати оставку ако тим не добије “позитиван резултат” овде. И пошто му је одбијено шта би била прва победа на гостовањима у 29 покушаја са 89-минутним Браинтрее изједначивачем, менаџер је рекао да ће разговарати са председником, Јасон МцГилл-ом, током вожње тренера екипе кући из Ессека пре него што одлучи да ли ће остати на или не. <п> “Обрадићу ову игру зато што је то још увек веома сирово и док се вратимо у Иорк, треба да знам [шта радим]”, рекао је МцНамара. “Ово је 90% мог живота од прошлог новембра [када је именован]. Резултати на терену нису били довољно добри, али ме је понизила подршка председника и играча. Овде сам да урадим најбољи посао који могу.Понекад то ради, понекад не. ” <п> То је нешто потцењивање с обзиром на то да је МцНамара 11 мјесеци задужен за Иорк видио да је клуб испао из Фудбалске лиге након што је завршио дно Лиге 2 и побиједио само три и изгубио осам од првих 14 утакмица ове кампање.Пораз у уторак је недвосмислена најнижа тачка у тој трци, с обзиром да је Гуиселеи почео ту утакмицу на дну Националне лиге. <п> МцНамара је заправо поднио оставку одмах након што је бивши келтски и шкотски краљ био увјерен да остане на месту за јучерашњу утакмицу од стране МцГилл-а, делом тако да председник може да почне да прикупља биографије за будуће наследнике без потребе за непосредним именовањем. <п> Изјава клуба уследила је са надом да ће то довести до тога позитивна реакција играча, а то се материјализовало. Посетиоци су овде одиграли потпуно посвећени наступ и почели са савршеним стартом захваљујући Симон Хеслоповом петом минутном голу. <п> Прелазак на завршне фазе, међутим, био је у току.Али они су гледали на пут за победу, захваљујући у великој мери свом голману Килеу Летхерену, који је направио два паметна двострука уштеда и раније зауставио једанаестину казну од Сим Акиноле. Међутим, ништа није могао да уради, када су Браинтрееу додељени још један погодак за минут са пуног времена и Лее Барнард га је одвезао у задњи део мреже. <п> Жреб се помера за Иорк за једно место на 19. место. пре четвртог кола квалификација за ФА куп против Цурзона Асхтона на Боотхам Цресцент у суботу. Да ли ће МцНамара бити ту да сведочи за ту утакмицу остаје далеко од тога.