Побједник примарног и владајући имају процедуре за постизање

Братислава. Може да напредује даље најбржи могући начин. Хокејисти победник база део Банске Бистрице и играчи актуелни шампион из Нитра олова у њиховој серији већ 3 0. <п> им процес само једном победом. <п> Банска Бистрица док са новим браве веома непотрапила. Ова два хоме састанка дала укупно до шеснаест голова (осам у две утакмице – ед.), На леду противник успео је у понедељак 4: 1. <п> Чак Нитра успео као домаћин игра савршено када не једном неинкасовала.Његова трећа победа али морате да видре, када је први меч у Попрад и освојили 4: 3 након преноса предлжени.Онлине Бет ливе на широком спектру догађаја у Фортуне Кс3Е & #; & # к3е; Типспорт лига (СР) плаи-офф четвртфинале 2016/2017 21.Утакмица почиње у 18:00 нема фиксни времену и њен напредак ће бити у пратњи Луке Р. Овшонка.Нитра јуче након три мечбалиТретие сретну у серији донела је потпуно другачији ток. Дивокоза од уводу свог противника правилно и да се гризла двојголовым вођство. Након 4 минута отворио постигао Хвила и већ око 18 секунди касније повећао на 2: 0 зору. Почетна трибина одмах Проговорио горе, али срећна кући сада у 7. минуту хлади Китс, што је умањило на 2: 1. Утакмица је од самог почетка и био је праћен протеривање непријатних сукобима играча, већину тога, али није било оштећења здрави.Попрад ви и даље стално одржава своје Један од циљева вођство до 26.минута у односу Китс. Подтатранци, међутим, и даље бити вешт противник и са Сурек у циљу је задржао скоро до коначне клаксону.Третиа трећи има снажан набој, што је значило да су играчи почели да играју много опуштеније. У 57. минуту, он је побегао на десној страни и Хвила Хартзелла савладао неочекивани шут између ногу. Али то није било све у смислу циљева. Нитра почела представу снаге и 59 минута гурнуо Цопе. Овај циљ не може ни применити, јер је било веома контроверзна. Блеквотер шут завршио пре његовог целог тела у гол подручју. Након тога, судије одбиле да гледају видео, што је довело до прихватљивог побуне Попрад играча и гледалаца.Због тога меч је отишао у продужетке. У ставља дефинитивну крај сусрета Мацик, који је постигао у 68. минуту утакмице и одлучио победу Нитра 3: 4 након продужетака. Попрад у трећој утакмици показао да може да издржи чак и мастер Нитра. Која је изгубила јуче после водећи 3: 0 у серији данас и могу удобно удаљила четврту победу, која ће крећу у полуфиналу. Цан Нитра користио прву меч лопту, што би значило одбацивање дивокозе или Попрадцан одустати, па чак и серија креће под Зобор? Пратите са нама четвртом четвртфиналу дуел између Попрад и нитрата. Лепо Спорт искуство! Желимо вам добродошлицу у директан пренос.