Хат-трицк Тим Цахилл помаже Аустралији да победи у Бангладешу

<п> Нападач Соццерооса Тим Цахилл постигао је хат-трик у 37 минута док је Аустралија олакшала победу у квалификацијама са 4-0 у Бангладешу у Даки. <п> Скиппер Миле Јединак ​​је такође ушао у уторак увече да пошаље Аустралију на врху своје групе испред главних ривала Јордана, који су два бода заостали и играју Киргистан у Бишкеку у среду (АЕДТ). Свјетски куп 2018 квалификација: Бангладеш против Аустралије – како се то догодило Прочитајте више <п> Све је то било у једносмерном саобраћају у корист Аустралијанаца који су лако контролисали посједовање упркос томе што су се борили за слободно кретање лопте на дугачкој површини. <п> Тада су тим Анге Постецоглоуа били неугодни против својих доњих играча, рангирали су противнике – ово је додирнуто, ту је путна лопта.Али Аарон Моој свијетао је свијетао као уобичајено руком у сваком циљу, и кад год је пронашао простор – и било је хектара – пријетња ваздуха Цахилл је чекала. <п> На видику није постојао бранилац Бангладеша за бившег Евертоновог првог човека када је климнуо главом у Мооју шест минута. <п> Било је скоро пола сата касније, док је звезда Мелбоурне Цитиа поставила и другу са скочном лоптом дебитант Јосх Рисдон, у форми Пертх Глори одбрамбени прелазак за Цахилл у одбојку. Пет минута касније, главни савезник у Аустралији је додао још један у свој укупан резултат додајући завршни додир на крст од Моиа, који је ушао на узвишену лопту од опозваног Матт МцКаи-а. <п> Везни играч Цристал Палацеа Јединак ​​је управо ушао у акцију управо пре размака са насловником уџбеника из непосредне близине након што је Бејли Рајт кренуо преко кутије. <п> Ако је прва половина била дивља циљна феста, пауза је оставила пут до тадија.Постецоглоу је заменио Џејмса Мередита са Јасон Давидсоном и донео Томми Оар и Јамес Троиси за Моиа и Массимо Луонго. <п> Публика је направила неколико несвакидашњих своопса, док је Јединак ​​поново био близу 10 минута од времена. Али његов огромни ударац је био сигуран од стране Бангладеша голмана Сахидул Алам.