Nový Zéland stále na vrcholu po druhého dne prvního testu proti Srí Lanka

Nový Zéland zůstal na vrcholu v prvním testu proti Srí Lance po nástupu čtyři branky druhý den

Celkem 431 dal hostitelé dobrou platformu v Dunedinu a dvakrát udělal dva rychlé branky. – všechny čtyři pálkaři ulovených za – dát Srí Lanka do problémů

Ale otvírák Dimuth Karunaratne udělal vzdorný 84 a Dinesh Chandimal zakončil den 83 ne ven opustit Srí Lanka 197 pro čtyři osoby na pařezy..Martin Guptill století staví Nový Zéland ve vzestupu proti Sri Lanka Čtěte více

Nový Zéland pokračovala 409 pro osm iFortuna sazkovy bonus po směnách Martina Guptill ze dne 156 a přidal další 22 k jejich celkově Doug Bracewell dosáhl testovací-best 47 před byl posledním mužem ven.

Udělali rychlí přepady do Srí Lanka směn se dvěma brankami v prvních 13 do dalšího období, Kusal Mendis a debutant Udara Jayasundera pádu jednoho do osmi respektive jako turisté pokulhávající až 38 pro dvě při obědě.

Jsou přestavěn, když se stojanem 122 mezi Karunaratne a Chandimal.Jen 10 běží přišel z prvních osmi do dalšího období po obědě, ale oba pálkař byli odměněni za jejich přístup pacienta.

Karunaratne byl na 42 z 132 kuliček, než udeřil dvě hranice ve stejném Neil Wagnera přes druhý rovný zpět mezi nadhazovačem a non-útočník, vychovávat hard-vyhrál půl století.

Chandimal následoval rychlý singl z Mitchell Santner ze 143. míče čelil poté, co zasáhla pouze tři hranice, avšak jen dva přenosy později Karunaratne byl pryč.

Šestnáct menšího než století, se vrátil ke snížení Santner ale stísněné za pokoj a mohl jen špička končí míč do kriketový brankář BJ Watling, který převzal jeho třetí úlovek .

a čtvrtina brzy následovaly pro gloveman jako Sri Lanka kapitán Angelo Mathews byl původně uveden ne ven, ale s opačným sázková kancelář Unibet počet Brendon McCullum postoupil rozhodnutí a technologie hot-spot ukázal nejtenčí stopy vnitřní hranou na Tim Southee je dodávka leg-side.

To bylo 156 pro čtyři osoby a blízko-strokeles s vigilie ze Kithuruwan Vithanage bylo právě to, co bylo požadováno vidět Srí Lanka až pařezů. – i když byl těžce klesla o Kane Williamson v krátké víko jako obvykle spolehlivý hráč v poli se nepodařilo vyzvednout jednotku mis-měřil

Vithanage přežila o 10 ne ven a dal na 41 s Chandimal o konci.

zdroj: cz-bonus.com