Комбинација. Четири пута домаћи фудбалери заменили су лопту, демонтирали противничке одбране и Сергио Агуеро је завршио на отвореним вратима. Гости долазе у предност од 3 – 0, након што је Давид Силва, маказицама, савладао голмана домаћих у 27. минути, али свеједно је полудио за голмана. Он је сигнализирао пуцањ и три бранитеља су му дошла. Играо је десно Де Бруине, који је пронашао слободног Агуеера на малом лимету.  “фонт-сизе: 11пк;”-бок нот4ббтект”Кевин Мираллас Челзи – Евертон 3: 3 </спан> </х3> <п> Први додир лопте Кевина Миралласа одрадио је одбрамбеног играча и онда оставио предиван шут са 14 метара.али како га је судац препознао, имао је место у свом избору. Јохн Терри, у осмој минути сета, спустио је центар који је Осцар гурнуо главу, иу том тренутку Терри је био у офсајду.Међутим, стопер је био веома вешт и лопта је упутила гол на гол, чинећи 3: 3. 2-јамес-вард-провсе-соутхамптон-вест-бромвицх-3-0спан цласс  Јамес Вард-Провсе цласс Вест Бромвич спануспео је да га обори из свог директног ударца лево, право кроз зид. Пета минута је трчала и Соутхамптон га је упутио на победу. 1-аиозе-перез-невцастле-вест-хам-унитед-“Аиозе Перез  Њукастл – Вест Хем Јунајтед 2: 1 Задржавајући циљ, обично није обичан шут. Није чак ни била у утакмици против Вест Хам-а. Кратка комбинација резултирала је слободним ударцем од 18 метара до бара. То је он хтио. Невцастле на 6.минуте водио 1: 0.