Премца Славија ротирати од 0: 3 до 6: 3. Комета победили Злин

<П> Свечана Програм у уторак су убачена четири утакмице, од којих три гледао одличне посете премашују седам хиљада гледалаца. <п> Један од оних мајстора Злин опет изгубила. Други пут у пет дана недовољна да Брно комета које вуку 4 на 3 на њеној страни у три минута пре краја. <п> Дукла, који је порастао у претходним рундама кризе, није довољно времена код куће да се такмичи у Тринец. Предехравце Шлеси у 17. колу славили победу 2: 0 – Острава екстра девет хиљада навијача у шестом сезоне неинкасовали. Због тога, ви осигурати прво место пред Литвинов <п> У предехравце 24. колу Пардубице носе са Карловим Варима и победа 6:. 3 исправи углед покварио петак кући пораз 3: 8, Млада Болеслав.Варирају изгубила од по пети пут за редом. <П> <Б> Гледали смо утакмицу у детаљном репортаже <п> Парадниму велики меч пред препуном аудиторијуму у Острави, недостаје само још голова. Други меч ривала моравске одлучио два гола најгледанији његов протагониста Збинек Иргл. Тринец Витковице вратио пораз у првом међусобном дуелу у сезони. Његов голман Шимона Хрубец пети пут у сезони капитулирати и бринула толико о крају Витковице мини-серију од две победе у продужетку. <п> У је реприза финала прошле сезоне успео комету у простору од само пет дана против брани шампион други пут и на табели preselio се у осмом месту. Злин још увек траје. Утакмица је отказана због дохравкоу дуела, који је био 14. септембар је прерано прекинут у 14.минута због магле изнад површине за игру при резултату 0: 0 и играли цео почетак. У 58. минуту одлучио је свој други гол у нападача меч, Војтецх Немец. <п> НХЛ Пардубицкиј после два пораза поново зна сладак укус победе када је 24. коло предехравце поражен Карлови Вари. Выцходочеши стекли одлучујућу предност у другом периоду, који је постигао три гола. Четири асистенције у победи Пардубицкиј учествовали нападача Лукаш Радил, продуктивни човек Екстра Радослава Тибор је постигао следеће две тачке за циљ и снимање. Карловим Варима изван изгубио пети пут заредом укупном а осми у девет утакмица од њиховог леда <п> Славиша дохравце у 8. колу поражени Литвинов 6:. 3, завршава серију од шест пораза. Прагуерс у 11.минута, губи 0: 3 у другом периоду, али је успела да се меч у своју корист. Славија је профит три бода преселио у 12. месту на табели, Литвинов је још један. Почетна продаја је почела да продру гол из ведра неба и пре свега велики уласка у другом делу, где је у пет минута окренуо меч. Овај контакт циљ после контранапада бриге Крејци, нивелисање распоређени на игру енергије и Беднар је постигао победоносни гол Странски.